Çok değerli briçseverler,

Yoğun bir çalışma süreci sonucunda brice yeni başlayanlara briç öğretirken kullanılmak üzere Süleyman Kolata, Erdem Öztürk, Hüseyin Okan Zabunoğlu ve Ataman Aydoğdu tarafından hazırlanan BRİÇ – BAŞLANGIÇ SEVİYESİ DERS NOTLARI kitabımız basılmış ve kulüplerimize-üniversitelerimize gönderilmeye başlanmıştır. Umarız bu kitap briç eğitmenlerine ve öğrencilerine yararlı olur, briç eğitim/öğretimine katkı sağlar.

Kitap basımı sınırlı sayıda yapılmış olup kulüp ve üniversitelerimize numune olarak gönderilecektir. Kitabın üniversite ve kulüplerdeki hocalarımız tarafından çoğaltılıp öğrencilere dağıtılabilmesi için pdf’i aşağıda verilmiş olan linkte yer almaktadır.

Numune gönderilenlere ek olarak ya da öğrencilerin kullanımı için kitabı çoğaltmak yerine TBF’den basılı almak isteyenler bricfed@gmail.com mail adresine, adres ve adet bilgisi göndererek kargo hariç 10 TL bedel ile kitabı satın alabilirler.

Kitabı indirmek için buraya tıklayın

Banka Hesap No : Ziraat Bankası Beylikbağı Şubesi TR 18 0001 0027 1679 5373 1550 04 IBAN numaralı (Şube Kodu: 2716, Hesap No: 79537315-5004)