Online Turnuvalar Başladı

İlk turnuvamızı 23 Nisan 2020 14:30 da başlatıyoruz. Bu anlamlı günde tüm briç sporcularını turnuvamıza katılmaya davet ediyoruz.

Online turnuvalarımız her gün yukarıda belirtilen saatlerde düzenlenecektir. Turnuvalarımızda yeşil veya kırmızı masterpoint verilecektir. Masterpoint almaya hak kazanmak için mutlaka 2020 yılı vizesinin yaptırılmış olması ve BBO kullanıcı adınızın masterpoint sistemine girilmiş olması gereklidir.  Masterpoint sistemine nick name tanımlamayı videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. Eğer işlemi gerçekleştiremiyorsanız Ad, Soyad, TCKN, MPNO ve nickname bilgilerinizi bbo@tbricfed.org.tr adresine email ile gönderin.

Cumartesi ve Pazar 14:30 turnuvalarımızda kırmızı masterpoint verilecektir. Turnuvaya katılan sporcuların ilk 1/3’üne 2, ikinci 1/3’üne 1 kırmızı MP verilecektir.

Diğer turnuvalarımız kulüp turnuvası statüsünde olacak ve katılımcı sayısına göre yeşil masterpoint verilecektir.

TBF Turnuvalarına kayıt ve BBO$ yükleme

Turnuvalara katılım ücreti 1,25 BBO$’ı olarak belirlenmiştir. Bu ücret BBO’nun belirlediği minimum tutardır. Masraflar çıktıktan sonra bu tutarın %50’si TBF’ye kalmaktadır. Turnuvadan elde edilecek gelirin tamamı corona salgını nedeni ile kapalı olan briç kulüplerimizi desteklemek amacı ile kullanılacaktır. 

Tüm sporcularımıza keyifli turnuvalar dileriz!