Genç Milli Takım Seçme Turnuvası: Kayıtlar 22 Ocağa Kadar Uzatılmıştır.

U26 Kayıt U26 Kadın Kayıt U21 Kayıt U16 Kayıt
U26 Kayıt Olanlar U26 Kadın Kayıt Olanlar U21 Kayıt Olanlar U16 Kayıt Olanlar

 

Genç Milli Takım Seçmeleri 4 kategoride 24-27 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenecektir. Turnuva Antalya-Konyaaltı’ndaki Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde yapılacaktır. Turnuva IMP İkili formatında olacak, detaylar kayıt olan çift sayısının netleşmesinin ardından ilan edilecektir.

Seçme sonunda ilk 3 sırayı alan çiftler kategorilerinde Milli Takım kadrosunu oluşturacak olup 4. sırada bitiren çiftler Yedek Çift olacaktır.

Seçme yarışmalarında başarılı olanlara katılımcı sayısıyla orantılı Altın Masterpoint verilecektir.

27. Avrupa Genç Takımlar Şampiyonası 4-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında Norveç’in başkenti Oslo’daki Oslofjord Convention Center’da düzenlenecek. Şampiyona U26, U26 Kadın, U21 ve U16 kategorilerinde olup her takımın birbirleriyle en az 1 maç oynadığı Round-Robin usülünde yapılacak.

Şampiyonada U26 ve U21 takımlar 5-11 Temmuz tarihleri arasında yarışacak olup, U26 Kadın ve U16 takımlar 8-11 Temmuz tarihleri arasında tüm maçlarını yapacaktır.

Bu Şampiyonaya gençlerimizin katılım için Federasyonumuz bir çalışma başlatmıştır ancak ülkemizin ekonomik durumu ve döviz kuru nedeniyle katılımın ekonomik koşulların elverdiği ölçüde gerçekleştirilmesi düşünülmektedir. Genç Kurulu olarak gençlerimize tavsiyemiz; mevcut durumu göz önüne alarak daha çok çalışmaları, turnuvalarda aktif olarak yer almaları ve alacakları sonuçlarla göz doldurmalarıdır. Bu durumun Federasyonumuzun bu konudaki çabasını üst düzeye çıkaracağı şüphesizdir.

Son Kayıt Tarihi 22 Ocak 2019’dur.

Kayıtlar, yeni sezon vizeleri 2019 yılında başlayacağı için  2 Ocak 2019’da açılacaktır.

Kayıtların açılmasının ardından  Kayıt ve Kaydolanlar linkleri Web sitemize ve Facebook sayfamıza eklenecektir.

Turnuva bütün gençlerimizin katılımına açıktır.

Herkese başarılar dileriz..