1. MAÇ 03.06.2016 12:00 2. MAÇ 03.06.2016 15:00 3. MAÇ 03.06.2016 17:00
MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
1 ODTÜ ESKİŞEHİR BRİÇ SK. 1 SAĞLIK SPOR VİŞNELİK BRİÇ SK. 1 BYE BAĞLAR SPOR
2 BAĞLAR SPOR ESKİŞEHİR ANADOLU 2 ÇAYYOLU CUMHURİYET 2 JEOFİZİK ANKARA KONTRAT
3 ONKO BYE 3 ANKARA KONTRAT ANGORA BRİÇ KULÜBÜ 3 ESKİŞEHİR BRİÇ SK. ESKİŞEHİR ANADOLU
4 JEOFİZİK SAĞLIK SPOR 4 BYE ODTÜ 4 VİŞNELİK BRİÇ SK. BAŞKENT SEKANS
5 VİŞNELİK BRİÇ SK. ÇAYYOLU 5 ESKİŞEHİR ANADOLU ONKO 5 CUMHURİYET SAĞLIK SPOR
6 ANGORA BRİÇ KULÜBÜ BAŞKENT SEKANS 6 BAĞLAR SPOR ESKİŞEHİR BRİÇ SK. 6 ODTÜ ONKO
7 CUMHURİYET ANKARA KONTRAT 7 BAŞKENT SEKANS JEOFİZİK 7 ANGORA BRİÇ KULÜBÜ ÇAYYOLU
4. MAÇ 03.06.2016 19:00 5. MAÇ 04.06.2016 10:00 6. MAÇ 04.06.2016 12:00
MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
1 ESKİŞEHİR ANADOLU ODTÜ 1 JEOFİZİK ESKİŞEHİR BRİÇ SK. 1 ANGORA BRİÇ KULÜBÜ VİŞNELİK BRİÇ SK.
2 ONKO BAĞLAR SPOR 2 CUMHURİYET ANGORA BRİÇ KULÜBÜ 2 SAĞLIK SPOR ESKİŞEHİR ANADOLU
3 BAŞKENT SEKANS CUMHURİYET 3 BAĞLAR SPOR ÇAYYOLU 3 ANKARA KONTRAT ODTÜ
4 ÇAYYOLU JEOFİZİK 4 ODTÜ SAĞLIK SPOR 4 ESKİŞEHİR BRİÇ SK. CUMHURİYET
5 ANKARA KONTRAT VİŞNELİK BRİÇ SK. 5 BYE BAŞKENT SEKANS 5 BAŞKENT SEKANS BAĞLAR SPOR
6 SAĞLIK SPOR ANGORA BRİÇ KULÜBÜ 6 ESKİŞEHİR ANADOLU ANKARA KONTRAT 6 ONKO JEOFİZİK
7 ESKİŞEHİR BRİÇ SK. BYE 7 VİŞNELİK BRİÇ SK. ONKO 7 ÇAYYOLU BYE
7. MAÇ 04.06.2016 15:00 8. MAÇ 04.06.2016 17:00 9. MAÇ 04.06.2016 19:00
MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
1 SAĞLIK SPOR BAĞLAR SPOR 1 BAĞLAR SPOR ODTÜ 1 JEOFİZİK CUMHURİYET
2 ODTÜ BAŞKENT SEKANS 2 ESKİŞEHİR ANADOLU BYE 2 VİŞNELİK BRİÇ SK. ESKİŞEHİR BRİÇ SK.
3 CUMHURİYET ONKO 3 ANGORA BRİÇ KULÜBÜ JEOFİZİK 3 ONKO ANGORA BRİÇ KULÜBÜ
4 BYE ANKARA KONTRAT 4 VİŞNELİK BRİÇ SK. CUMHURİYET 4 ODTÜ ÇAYYOLU
5 JEOFİZİK VİŞNELİK BRİÇ SK. 5 ÇAYYOLU SAĞLIK SPOR 5 BAĞLAR SPOR ANKARA KONTRAT
6 ESKİŞEHİR ANADOLU ÇAYYOLU 6 ANKARA KONTRAT ESKİŞEHİR BRİÇ SK. 6 BAŞKENT SEKANS ESKİŞEHİR ANADOLU
7 ESKİŞEHİR BRİÇ SK. ANGORA BRİÇ KULÜBÜ 7 ONKO BAŞKENT SEKANS 7 BYE SAĞLIK SPOR
10. MAÇ 05.06.2016 10:00 11. MAÇ 05.06.2016 12:00 12. MAÇ 05.06.2016 15:00
MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
1 ESKİŞEHİR BRİÇ SK. ÇAYYOLU 1 ÇAYYOLU ONKO 1 ESKİŞEHİR ANADOLU ANGORA BRİÇ KULÜBÜ
2 ANGORA BRİÇ KULÜBÜ ODTÜ 2 ANKARA KONTRAT BAŞKENT SEKANS 2 BYE CUMHURİYET
3 ESKİŞEHİR ANADOLU VİŞNELİK BRİÇ SK. 3 ESKİŞEHİR BRİÇ SK. SAĞLIK SPOR 3 BAĞLAR SPOR JEOFİZİK
4 ANKARA KONTRAT ONKO 4 ANGORA BRİÇ KULÜBÜ BYE 4 BAŞKENT SEKANS ESKİŞEHİR BRİÇ SK.
5 SAĞLIK SPOR BAŞKENT SEKANS 5 ODTÜ CUMHURİYET 5 ÇAYYOLU ANKARA KONTRAT
6 BYE JEOFİZİK 6 BAĞLAR SPOR VİŞNELİK BRİÇ SK. 6 ONKO SAĞLIK SPOR
7 CUMHURİYET BAĞLAR SPOR 7 JEOFİZİK ESKİŞEHİR ANADOLU 7 VİŞNELİK BRİÇ SK. ODTÜ
13. MAÇ 05.06.2016 17:00
MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
1 ODTÜ JEOFİZİK
2 BAŞKENT SEKANS ÇAYYOLU
3 CUMHURİYET ESKİŞEHİR ANADOLU
4 SAĞLIK SPOR ANKARA KONTRAT
5 ESKİŞEHİR BRİÇ SK. ONKO
6 VİŞNELİK BRİÇ SK. BYE
7 ANGORA BRİÇ KULÜBÜ BAĞLAR SPOR