2015 KULÜPLER TAKIM ŞAMPİYONASI İÇ ANADOLU BÖLGE ELEMESİ FİKSTÜRÜ
  24 Nisan Cuma   25 Nisan Cumartesi   26 Nisan Pazar
  1. MAÇ 24 NİSAN CUMA 11:00   5. MAÇ 25 NİSAN C. TESİ 10:00   10. MAÇ 26 NİSAN PAZAR 10:00
  MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
  1 ÇAYYOLU ANADOLU ÜN.   1 EVRAN ANADOLU ÜN.   1 ANADOLU ÜN. KONTRAT
  2 GENÇLERBİRLİĞİ ADALAR   2 JEOFİZİK ESKİŞEHİR   2 ESKİŞEHİR ÇAYYOLU
  3 ONKO ELMADAĞ   3 GENÇLERBİRLİĞİ KONTRAT   3 ADALAR SELÇUK
  4 EVRAN ODTÜ   4 ÇAYYOLU ODTÜ   4 VİŞNELİK ONKO
  5 SELÇUK KONTRAT   5 ELMADAĞ ORHANGAZİ   5 ODTÜ ORHANGAZİ
  6 ESKİŞEHİR ORHANGAZİ   6 ADALAR VİŞNELİK   6 ELMADAĞ EVRAN
  7 JEOFİZİK VİŞNELİK   7 SELÇUK ONKO   7 JEOFİZİK GENÇLERBİRLİĞİ
                       
  2. MAÇ 24 NİSAN CUMA 12:40   6. MAÇ 25 NİSAN C. TESİ 11:40   11. MAÇ 26 NİSAN PAZAR 11:40
  MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
  1 ODTÜ SELÇUK   1 ESKİŞEHİR SELÇUK   1 KONTRAT ONKO
  2 KONTRAT JEOFİZİK   2 ODTÜ ADALAR   2 VİŞNELİK ORHANGAZİ
  3 VİŞNELİK ESKİŞEHİR   3 VİŞNELİK ÇAYYOLU   3 ANADOLU ÜN. ODTÜ
  4 ELMADAĞ ÇAYYOLU   4 ANADOLU ÜN. JEOFİZİK   4 ESKİŞEHİR ELMADAĞ
  5 ADALAR ONKO   5 ORHANGAZİ GENÇLERBİRLİĞİ   5 ÇAYYOLU JEOFİZİK
  6 GENÇLERBİRLİĞİ ANADOLU ÜN.   6 ONKO EVRAN   6 GENÇLERBİRLİĞİ SELÇUK
  7 ORHANGAZİ EVRAN   7 KONTRAT ELMADAĞ   7 EVRAN ADALAR
                       
  3. MAÇ 24 NİSAN CUMA 15:00   7. MAÇ 25 NİSAN C. TESİ 14:00   12. MAÇ 26 NİSAN PAZAR 14:00
  MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
  1 ELMADAĞ GENÇLERBİRLİĞİ   1 ODTÜ GENÇLERBİRLİĞİ   1 ADALAR ESKİŞEHİR
  2 EVRAN VİŞNELİK   2 ÇAYYOLU ORHANGAZİ   2 ELMADAĞ JEOFİZİK
  3 ANADOLU ÜN. ADALAR   3 JEOFİZİK ONKO   3 GENÇLERBİRLİĞİ EVRAN
  4 SELÇUK ORHANGAZİ   4 ELMADAĞ VİŞNELİK   4 ORHANGAZİ ANADOLU ÜN.
  5 JEOFİZİK ODTÜ   5 EVRAN SELÇUK   5 KONTRAT VİŞNELİK
  6 ÇAYYOLU ONKO   6 ADALAR KONTRAT   6 ONKO ODTÜ
  7 ESKİŞEHİR KONTRAT   7 ANADOLU ÜN. ESKİŞEHİR   7 SELÇUK ÇAYYOLU
                       
  4. MAÇ 24 NİSAN CUMA 16:40   8. MAÇ 25 NİSAN C. TESİ 15:40   13. MAÇ 26 NİSAN PAZAR 15:40
  MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR   MASA EVSAHİBİ MİSAFİR
  1 ADALAR ÇAYYOLU   1 GENÇLERBİRLİĞİ ÇAYYOLU   1 ÇAYYOLU EVRAN
  2 ONKO GENÇLERBİRLİĞİ   2 ADALAR ELMADAĞ   2 ORHANGAZİ KONTRAT
  3 ORHANGAZİ JEOFİZİK   3 ESKİŞEHİR EVRAN   3 JEOFİZİK ADALAR
  4 KONTRAT EVRAN   4 SELÇUK JEOFİZİK   4 ODTÜ VİŞNELİK
  5 VİŞNELİK SELÇUK   5 KONTRAT ODTÜ   5 ANADOLU ÜN. ONKO
  6 ODTÜ ESKİŞEHİR   6 VİŞNELİK ANADOLU ÜN.   6 SELÇUK ELMADAĞ
  7 ANADOLU ÜN. ELMADAĞ   7 ONKO ORHANGAZİ   7 ESKİŞEHİR GENÇLERBİRLİĞİ
                       
          9. MAÇ 25 NİSAN C. TESİ 17:20        
          MASA EVSAHİBİ MİSAFİR        
          1 EVRAN JEOFİZİK        
          2 SELÇUK ANADOLU ÜN.        
          3 ONKO ESKİŞEHİR        
          4 ÇAYYOLU KONTRAT        
          5 GENÇLERBİRLİĞİ VİŞNELİK        
          6 ORHANGAZİ ADALAR        
          7 ELMADAĞ ODTÜ