Türkiye 2013 Kulüpler Takım Şampiyonası Nakavt Maçları        
1/32 MAÇLARI     1/16 MAÇLARI     ÇEYREK FİNAL     YARI FİNAL     FİNAL
                           
                           
                           
FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ/MARMARA 169                          
                         
NAZİLLİ BRİÇ SPOR KULÜBÜ/EGE 106                          
                         
        FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ/MARMARA 118                      
                             
        ÇORLU AVRASYA SPOR KULÜBÜ/TRAKYA 115                      
                             
ÇORLU AVRASYA SPOR KULÜBÜ/TRAKYA 105                              
                             
ANTBİK/BATI AKDENİZ 97                            
                           
              FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ/MARMARA 102              
                           
              TOFAŞ SPOR KULÜBÜ/GÜNEY MARMARA 77              
                           
DİYARBAKIR SUR BELEDİYESİ/DOĞU-GÜNEYDOĞU ANADOLU 76                              
                             
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BLD/DOĞU-GÜNEYDOĞU ANADOLU 106                              
                             
        DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BLD/DOĞU-GÜNEYDOĞU ANADOLU 77                      
                             
        TOFAŞ SPOR KULÜBÜ/GÜNEY MARMARA 147                      
                           
TOFAŞ SPOR KULÜBÜ/GÜNEY MARMARA 100                              
                             
İSKENDERUN DEMİRSPOR/DOĞU AKDENİZ 82                            
                           
              FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ/MARMARA 109      
                   
                  FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ/BATI AKDENİZ 66        
                         
ANTALYA HALK EĞİTİM SK/BATI AKDENİZ 70.75                            
                           
FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ/BATI AKDENİZ 119                            
                           
        FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ/BATI AKDENİZ 136                        
                               
        NARLIDERE BELEDİYE/EGE 53                        
                               
MERSİNSPOR/DOĞU AKDENİZ 102                                
                               
NARLIDERE BELEDİYE/EGE 104                                
                               
                FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ/BATI AKDENİZ 107                
                               
                BH KORU BRİÇ KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 79              
                             
ESKİŞEHİR BAĞLAR SPOR KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 107                            
                           
BH KORU BRİÇ KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 122                            
                           
        BH KORU BRİÇ KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 134                        
                            FİNAL MAÇI
        BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ/MARMARA 107                    
                             
BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ/MARMARA 109                             İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK/EGE 128
                   
ADANA BŞB KÜREK İHTİSAS SK/DOĞU AKDENİZ 73                     FATİH KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ/MARMARA 69
                   
                         
                        3.LÜK MAÇI
                   
                       
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SPOR/DOĞU AKDENİZ 106                     TARSUS AMERİKAN KOLEJİ/DOĞU AKDENİZ 161
                   
GAZİANTEP ZEUGMA BSK DERNEĞİ/DOĞU-GÜNEYDOĞU ANADOLU 31                     FETHİYE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ/BATI AKDENİZ 63
                       
        MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD SPOR/DOĞU AKDENİZ 81                    
                           
        TARSUS AMERİKAN KOLEJİ/DOĞU AKDENİZ 111                        
                               
TARSUS AMERİKAN KOLEJİ/DOĞU AKDENİZ 156                                
                               
ÇORLU BELEDİYESİ GENÇLİK ve SK/TRAKYA 86                                
                           
              TARSUS AMERİKAN KOLEJİ/DOĞU AKDENİZ 83                
                             
              GALATASARAY SPOR KULÜBÜ/MARMARA 81                
                             
HOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SKD/MARMARA 85                                
                               
ÇAYYOLU BRİÇ SPOR KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 88                                
                               
        ÇAYYOLU BRİÇ SPOR KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 72                        
                               
        GALATASARAY SPOR KULÜBÜ/MARMARA 103                        
                             
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ/MARMARA 114                            
                               
BALIKESİR BRİÇ İHTİSAS SK/GÜNEY MARMARA 86                                
                               
                  TARSUS AMERİKAN KOLEJİ/DOĞU AKDENİZ 79        
                         
                        İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK/EGE 107      
                             
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK/EGE 120                            
                           
DATÇA BRİÇ, SATRANÇ ve TENİS K/BATI AKDENİZ 15                          
                       
        İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK/EGE 162                    
                           
        ALTAY SOSYAL DAYANIŞMA GSKD/EGE 54                    
                           
ALTAY SOSYAL DAYANIŞMA GSKD/EGE 175                            
                           
ADALAR BRİÇ KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 105                            
                           
                İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE GSK/EGE 148            
                           
                KONAK BELEDİYE BSK/EGE 70          
                         
SEKANS BRİÇ KULÜBÜ/İÇ ANADOLU 88                        
                       
ÇİMENTAŞ SPOR KULÜBÜ/EGE 125                        
                       
        ÇİMENTAŞ SPOR KULÜBÜ/EGE 66                
                       
        KONAK BELEDİYE BSK/EGE 161                
                     
KONAK BELEDİYE BSK/EGE 149                        
                       
MUDANYA BELEDİYESPOR/GÜNEY MARMARA 60