Avrupa Şampiyonası kayıtları için açıklama

1288
0
PAYLAŞ

Değerli sporcular,

Geçtiğimiz hafta EBL yönetimi ile Lizbon’da şampiyona ile ilgili başkanımız Sayın Nafiz Zorlu’nun katılımı ile bir dizi toplantı gerçekleştirildi. Avrupa Açık Şampiyonalarında çeşitli kategorilerde kayıt yaptırmak isteyen sporcularımızın işlemlerini kolaylaştırmak, banka transfer masraflarını azaltmak için hiçbir menfaat gözetmeksizin  bir yöntem geliştirdik ve EBL ile bu yöntem üzerinde mutabakata vardık.

Bu yöntem uyarınca sporcularımız önce EBL’in uygulamasından kayıt olacak, daha sonra TBF sistemi üzerinden ödemelerini kredi kartı ile yapacaklar. Bu işlemde kredi kartı ile yapılan ödemelerin TBF hesabına yaklaşık 40 günde geçmesi masrafın en büyük kısmını oluşturuyor. EBL  turnuva ücretinin hesabına net olarak yatırılmasını istediği için hem havaleyi yapan TBF’nin anlaşmalı bankasının hem de havaleyi alan EBL’in  bankasının komisyonlarını parayı gönderen olarak TBF ödüyor. Bu maliyetlerin karşılığı olarak TBF turnuva ücretinin  %2,5’i kadar masraf alacaktır.

Bu çabamızı ve geliştirdiğimiz yöntemi uygun bulan sporcularımız Sn. Ercan Kuru ve Sn. Murat Molva’nın hazırlayacağı ve TBF sitesinden yayınlanacak “EOBC’2019 Kayıt Kılavuzu” uyarınca işlem yapabilirler.

Nakit imkanı olan arkadaşlarımız ise bankaları ile komisyon oranlarını  konuşsunlar eğer iyi bir oran alırlarsa kendi işlemlerini yapabilir veya kurun düşeceğini bekleyenler işlemi bir müddet geciktirebilir.

Saygılarımızla

TBF

Yönetim Kurulu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here