Açık Milli Takımlarımız

PAYLAŞ
ŞampiyonaYeriYılTakım Listesi
54. Avrupa Briç ŞampiyonasıOSTEND/BELÇİKA2018Levent Özgül(npc)-Nafiz Zorlu-Nezih Kubaç-Sedat Aluf-Namık Kökten-Sarper Uslupehlivan-Uğurcan Süzer
15. Dünya Briç OyunlarıWRASLAW2016Berk Başaran (NPC) -  Bircan ÖZTÜRK-Tolga ÖZBAY - Doğan ÜZÜM - Ömer KIZILOK - Enver KÖKSOY - Emre KAYA
53.Avrupa ŞampiyonasıBUDAPEŞTE2016Mustafa Cem TOKAY (NPC) -  Nafiz ZORLU-Ali Uçar- Enver KÖKSOY-Nuri CENGİZ- Orhan EKİNCİ-Yusuf KAHYAOĞLU
52.Avrupa ŞampiyonasıOPATIJA2014Veysel YILDIZ (NPC)  -   Süleyman KOLATA-İsmail KANDEMİR- Emre KAYA-Yalçın ATABEY- Enver KÖKSOY-Murat MOLVA
2.Dünya Akıl OyunlarıLİLLE2012Hüseyin AVCIOĞLU(NPC)-  Orhan AKER- Namık KÖKTEN - Ercan KURU - Nuri CENGİZ - Okay GÜR - Gökhan YILMAZ
51.Avrupa ŞampiyonasıDUBLİN2012Levent ÖZGÜL (npc) - Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Enver KÖKSOY- -Mustafa Cem TOKAY- Süleyman KOLATA- İsmail KANDEMİR
50.Avrupa ŞampiyonasıOSTEND2010M.Serhan ANTALYALI (npc) Nafiz ZORLU-Salvador ASSAEL-Aydın UYSAL- M.Faik KURANOĞLU- Süleyman KOLATA- İsmail KANDEMİR
49.Avrupa ŞampiyonasıPAU2008Erdal SIDAR (npc)  Tezcan ŞEN- Ahmet KAHRAMAN- Enver KÖKSOY- Zafer ŞENGÜLER- Yalçın ATABEY- Salvador ASSAEL
1.Dünya Akıl OyunlarıPEKİN2008Ergun ÇUHADAR (npc)  Süleyman KOLATA- İsmail KANDEMİR- H.Hakan GÖKSU- Selahaddin BEDİR- Enver KÖKSOY- Levent ÖZGÜL
48.Avrupa ŞampiyonasıVARŞOVA2006M.Serhan ANTALYALI (npc)  Tezcan ŞEN- Okay GÜR- Metin EKŞİOĞLU-Yusuf SOHTORİK- Özcan PEHLİVAN- İrfan DOĞAN
12.OlimpiyatİSTANBUL2004Cavit TURAN (npc)  Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Süleyman KOLATA-Yalçın ATABEY- Özcan PEHLİVAN- Doğan ÜZÜM
47.Avrupa ŞampiyonasıMALMÖ2004Levent ÖZGÜL (npc)  Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Süleyman KOLATA-Yalçın ATABEY- Özcan PEHLİVAN- Doğan ÜZÜM
46.Avrupa ŞampiyonasıTERME2002Doğan ÜZÜM (coach)  Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Ata AYDIN- Gökhan YILMAZ- Cengiz ARIGÜN- Nurettin CENGİZ
Dünya Briç ŞampiyonasıMONTREAL2002Sevinç ATAY (npc)  Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Süleyman KOLATA- Yalçın ATABEY
45.Avrupa ŞampiyonasıTENERİFE2001Levent ÖZGÜL (npc)  Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Enver KÖKSOY- Sinan TATLICIOĞLU(coach)  Ergun ÇUHADAR-Cengiz ARIGÜN- Akın UÇAR
11.OlimpiyatMAASTRİCHT2000Hakan ŞERİF (npc)  Ata AYDIN- Gökhan YILMAZ- Orhan EKİNCİ- Murat KİLERCİOĞLU- Sami COHEN- (Salvador ASSAEL)
44.Avrupa ŞampiyonasıMALTA1999Faik FALAY (npc)  Nezih KUBAÇ- Mehmet Ali İNCE- Mesut KARADENİZ-Murat KİLERCİOĞLU- Naci DEMİRBAŞ- Hüseyin AVCIOĞLU
43.Avrupa ŞampiyonasıMONTE CATİNİ1997Okan ZABUNOĞLU (npc)  Nuri CENGİZ- Ergun ÇUHADAR- İbrahim SEVİN-Selim GEZGİNER- İrfan DOĞAN- ( Zafer ŞENGÜLER)
10.OlimpiyatRODOS1996Orhan EKİNCİ (npc)  Nafiz ZORLU-Salvador ASSAEL- Mesut KARADENİZ-Nezih KUBAÇ- Enver KÖKSOY- Hakan GÖKSU
42.Avrupa ŞampiyonasıVİLAMOURA1995Melih ÖZDİL- Mehmet Ali İNCE- Nezih KUBAÇ- Gökhan YILMAZ- (Hakan GÖKSU)
41.Avrupa ŞampiyonasıMENTON1993Hidayet ATALAY(npc) - Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Ali YALMAN-Mehmet EKŞİOĞLU- Enver KÖKSOY- Tezcan ŞEN
9.OlimpiyatSALSOMAGGIORE1992Melih ÖZDİL- Mesut KARADENİZ- Nezih KUBAÇ- Ahmet DEDEHAYIR-(Mehmet Ali İNCE)
40.Avrupa ŞampiyonasıKİLLARNEY1991Mehmet KURANOĞLU(npc) -Melih ÖZDİL-Nafiz ZORLU-Salvador ASSAELAta AYDIN- Ahmet DEDEHAYIR- (Nezih KUBAÇ)
39.Avrupa ŞampiyonasıTURKU1989Sevda ZORLU (npc) - Nafiz ZORLU- Salvador ASSAEL- Tuğrul AVŞAR-Süleyman KOLATA- Murat KİLERCİOĞLU- (Emre PAKSOY)
8.OlimpiyatVENEDİK1988Sevda ZORLU (npc) - Mehmet Ali İNCE- Nafiz ZORLU- Melih ÖZDİL- Mesut KARADENİZ- Osman ALAADDİNOĞLU- (Nezih KUBAÇ)
38.Avrupa ŞampiyonasıBRİGHTON1987Sülün FALAY(npc)  Faik FALAY- Ergun KORKUT- Mehmet Ali İNCE-Mesut KARADENİZ- Osman ALAADDİNOĞLU- Suat ÖROĞLU
36.Avrupa ŞampiyonasıWİESBADEN1983Orhan ZEREN(npc) - Mehmet KORTAY- Necmi AKÇA - Melih ÖZDİL- Nafiz ZORLU- Serdar ÖZKAN- Ata AYDIN
6.OlimpiyatVALKENBURG1980Sevda ZORLU (npc) - Mehmet KORTAY- Nafiz ZORLU- Sadık ARF-         Necmi AKÇA- Melih ÖZDİL
34.Avrupa ŞampiyonasıLAUSANNE1979Mehmet KORTAY (npc) - Faik FALAY- Orhan EKİNCİ- Nafiz ZORLU- Sadık ARF- Ferit OJALVO- Nedim TÜRSAN
33.Avrupa ŞampiyonasıHELSİNGÖR1977C.ÖLÇER (npc) - Melih ÖZDİL- Faik FALAY- Henri MATALON- Ahmet BAKIRCI- Nedim YAHYA- Sedat NASSİ
5.OlimpiyatMONTE CARLO1976Mehmet KORTAY- Koray SELÇUK- Hasan DAĞLI- Necmi AKÇA- Vural TAŞMAN- Kohen ERKİP
32.Avrupa ŞampiyonasıBRİGHTON1975Varujan ALYANAK (npc) - Mehmet KORTAY- Koray SELÇUK- Hasan DAĞLI- Necmi AKÇA- Vural TAŞMAN- Kohen ERKİP
31.Avrupa ŞampiyonasıHERZİLA1974Adnan BENJENK - Mehmet KORTAY- Koray SELÇUK- Hasan DAĞLI- Necmi AKÇA- Abdi BİROL
30.Avrupa ŞampiyonasıOSTEND1973N.EREN(npc) - Mehmet KORTAY- Koray SELÇUK- Necmi AKÇA- Reha TOLUN- Vural TAŞMAN- Kohen ERKİP
4.OlimpiyatMİAMİ1972Halit BİGAT(npc) - Mehmet KORTAY- Koray SELÇUK- Necmi AKÇA- Reha TOLUN- Yusuf ÖZLEN- Aydın AYKUT
29.Avrupa ŞampiyonasıATİNA1971N.EREN(npc) - Mehmet KORTAY- Koray SELÇUK- Hasan DAĞLI- Halit BİGAT- Necmi AKÇA- Reha TOLUN
28.Avrupa ŞampiyonasıESTORİL1970N.EREN(npc) - Adnan BENJENK- Koray SELÇUK- Hasan DAĞLI- Halit BİGAT- Niko RİGOPULOS- Mehmet KORTAY
27.Avrupa ŞampiyonasıOSLO1969Adnan BENJENK- Koray SELÇUK- Hasan DAĞLI- Halit BİGAT- Siyami UÇAK- Yusuf ÖZLEN
PAYLAŞ
Önceki makaleKadın Milli Takımlarımız
Sonraki makaleDisiplin Kurulu