Turnuvalar
Türkiye Yaz Açık Takımlar (Son Kayıt:8 Mayıs)
Türkiye Yaz Kadın Takımlar(Son Kayıt:8 Mayıs)
Türkiye Kulüpler Şampiyonası (Son Kayıt:20 Nisan)

Ulusal Turnuva Haberleri

Güven Erkaya Türkiye İkili Şampiyonları : Gökhan Yılmaz – Okay Gür

Güven Erkaya Türkiye İkili Şampiyonasını Gökhan Yılmaz Okay Gür kazandı. Ahmet Kahraman-Erdem öztürk ikinciliği, Barış Dursun-Dursun Baysal çifti ise üçüncülüğü kazandı. Şükrü Teker Finalinde ise...

Güven Erkaya Türkiye İkili Şampiyonası

Kayıt Kaydolanlar Eleme ve Yarı Final Katılım Ücreti (İnternet) : 17 Nisan Çarşamba 23:55’e kadar : 120 TL 20 Nisan Cumartesi 11:00’e kadar : 150 TL *Turnuva kaydı internetten...

Türkiye Yaz Şampiyonaları

  AÇIK TAKIMLAR Kayıt Kaydolanlar KADIN TAKIMLAR Kayıt Kaydolanlar Katılım Ücreti Açık ve Kadın Takımlar Şampiyonası  : 8 Mayıs Çarşamba 23:55’e kadar : 750 TL *Turnuva kaydı internetten yapılacaktır.

Gençlerden Haberler

Bölgesel Haberler

21. Manisa Briç Festivali – 27 Nisan 2019

Kayıt Kayıt olanlar Manisa Mesir Şenlikleri kapsamında her yıl düzenlediğimiz Briç Festivalimiz altın masterpoint kapsamındadır. Holiday Inn Hotel'de düzenlenecek turnuvamıza tüm sporcuları bekliyoruz.

21. İskenderun Briç Festivali – 3-5 Mayıs

Altın MP verilen 21. İskenderun Briç Turnuvası 3-5 Mayıs tarihlerinde Casmin Otel'de gerçekleştirilecek. Turnuvada dereceye girenlere toplam 40 Gram altın ödül verilecek.

Kadına Şiddete ve Çocuk Tacizlerine Hayır! – Briç Turnuvası – 11 Mayıs 2019

Bu anlamlı turnuvaya tüm briç severleri davet ediyoruz.

GÜMÜŞLÜK BRİÇ FESTİVALİ – 16-19 MAYIS 2019

Gümüşülk Briç Festivali bu sene yine briç ile dolu dört geçirmek için ideal. Hoşgeldin ikili, Swiss Takımlar, İki aşamalı Açık ikili turnuvalarında yarışacaksınız.

YALOVA 16. Yürüyen Köşk Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası – 22 Eylül 2019

Bu yıl 16. gerçekleşecek olan Yürüyen Köşk Atatürk'ü Anma Turnuvası 22 Eylül'de gerçekleşecek. Tüm Briç Sporcularımızı bu özel turnuvaya davet ediyoruz.

7. Bodrum Briç Festivali

Bridge Together 7. Bodrum Briç Festivali 26-29 Eylül trihlerinde düzenleniyor. Tüm briç sporcularını turnuvmıza bekliyoruz.