Kaydolanlar


2019 YAZ AÇIK TAKIMLAR ŞAMPİYONASI

  • Maçlar 14 board 20 lik VP skalası şeklinde oynanacaktır.
  • 7. , 11. ve 15.maçlar sonunda swiss eşleşmeleri sıfırlanacaktır.
  • Turnuva 15 maç swiss oynandıktan sonra sıralamaya göre 4 gruba ayrılacaktır.

Grup-A  1.-12. Takımlar
Grup-B 13.-24. Takımlar
Grup-C 25.-36. Takımlar
Grup-D 37.-50. Takımlar

  • Takımlar gün sonlarında puanlarının tamamını taşıyacaklardır.
  • Son gün 4 maç da Danish oynanacaktır.
  • Maçlar 14 board 20 lik VP skalası şeklinde oynanacaktır.
  • Masterpoint alabilmek için toplam boardların en az üçte birini oynamış olmak zorunluluğu vardır.

2019 YAZ AÇIK TAKIMLAR KADIN ŞAMPİYONASI

  • İlk 3 gün tüm takımlar lig usülü oynayacaktır.
  • Sonrasında ilk 4 takım 4 devre yarı-final ve 4 devre final maçlarını nakavt oynayacaktır. Kalan takımlar ilk gün 4 maç Swiss, ikinci gün başında Swiss eşleşmeleri sıfırlancatır ve 3 maç Swiss oynayacaktır.
  • Taşımalar Swiss grubunda topladığı total VP nin %25 ini taşıyacaktır.
  • Nakavt Grubu birbirlerine karşı oynadıkları maçın IMP lerinin %50sini taşıyacaktır.
  • Nakavt eşleşmeleri için elemeyi 1. bitiren takım 3. veya 4. takımdan birini seçecektir.
  • Maçlar 14 board 20 lik VP skalası şeklinde oynanacaktır.
  • Masterpoint alabilmek için toplam boardların en az üçte birini oynamış olmak zorunluluğu vardır.

 

2019 TÜRKİYE YAZ AÇIK TAKIMLAR TURNUVA PROGRAMI
     
TARİH SAAT PROGRAM

11 MAYIS 2019

CUMARTESİ

13:00 - 15:00 1.Maçlar
15:15 - 17:15 2.Maçlar
17:30 - 19:30 3.Maçlar

12 MAYIS 2019

PAZAR

10:30 - 12:30 1.Maçlar
12:45 - 14:45 2.Maçlar
14:45 - 15:45 Yemek Arası
15:45 - 17:45 3.Maçlar
18:00 - 20:00 4.Maçlar
13 MAYIS 2019 PAZARTESİ 10:30 - 12:30 1.Maçlar
12:45 - 14:45 2.Maçlar
14:45 - 15:45 Yemek Arası
15:45 - 17:45 3.Maçlar
18:00 - 20:00 4.Maçlar

14 MAYIS 2019

SALI

10:30 - 12:30 1.Maçlar
12:45 - 14:45 2.Maçlar
14:45 - 15:45 Yemek Arası
15:45 - 17:45 3.Maçlar
18:00 - 20:00 4.Maçlar

15 MAYIS 2019

ÇARŞAMBA

10:00 - 12:00 1.Maçlar
12:15 - 14:15 2.Maçlar
14:15 - 15:00 Yemek Arası
15:00 - 17:00 3.Maçlar
17:15 - 19:15 4.Maçlar
Hakemler
Rahmi İyilikci(BH) Uluslararası
Kamuran Türüsel Ulusal A
H. Zeki Güven Ulusal A
Şaban Taş Ulusal A
Erdinç Aktay A Sınıfı
Osman Altıntaş B Sınıfı
İbrahim Ethem Öztürk İl.Böl
Salih Akdağ (GÖNÜLLÜ H.) İl.Böl

TBF Porto Bello Otel ile anlaşmıştır. Rezervasyonu kayıt aşamasında TBF sitesinden yapabilirsiniz. 

(* TBF otel ödemesi karşılığı gider pusulası vermektedir.)

Oda fiyatları :

Single Oda (Her şey dahil kişi başı) : 345 TL

Double Oda (İki kişi her şey dahil ) : 460 TL