Türkiye Yaz Briç Şampiyonaları
Kuşadası
Tarih Nakavt
Pine Bay Otel
Swiss
Pine Bay Otel
KADIN AÇIK ŞAMPİYONASI
Pine Bay Otel
BAM
Pine Bay Otel
G.E. İkili Şampiyonası
Kongre Merkezi
06.05.2017 Cmt 10:30 KO Eleme 1. Devre
13:45 KO Eleme 2. Devre
16:10 KO Eleme 3. Devre
18:30 KO Eleme 4. Devre 
14:00 Swiss 1. Maç
16:00 Swiss 2. Maç
18:00 Swiss 3. Maç
14:00 Swiss 1. Maç
16:00 Swiss 2. Maç
18:00 Swiss 3. Maç
   
07.05.2017 Paz 10:30 KO 32 1. Devre
13:45 KO 32 2. Devre
16:10 KO 32 3. Devre
18:30 KO 32 4. Devre 
11:00 Swiss 4. Maç
14:10 Swiss 5. Maç
16:10 Swiss 6. Maç
18:00 Swiss 7. Maç
11:00 Swiss 4. Maç
14:10 Swiss 5. Maç
16:10 Swiss 6. Maç
18:00 Swiss 7. Maç
08.05.2017 Pzt 10:30 KO 16 1. Devre
13:45 KO 16 2. Devre
16:10 KO 16 3. Devre
18:30 KO 16 4. Devre 
11:00 Swiss 8. Maç
14:10 Swiss 9. Maç
16:10 Swiss 10. Maç
18:00 Swiss 11. Maç
11:00 Swiss 8. Maç
14:10 Swiss 9. Maç
16:10 Swiss 10. Maç
18:00 Swiss 11. Maç
09.05.2017 Sal 10:30 KO ÇF 1. Devre
13:45 KO ÇF 2. Devre
16:10 KO ÇF 3. Devre
18:30 KO ÇF 4. Devre 
11:00 Swiss 12. Maç
14:10 Swiss 13. Maç
16:10 Swiss 14. Maç
18:00 Swiss 15. Maç
11:00 Swiss 12. Maç
14:10 Swiss 13. Maç
16:10 Swiss 14. Maç
18:00 Swiss 15. Maç
10.05.2017 Çar 10:30 KO YF 1. Devre
13:45 KO YF 2. Devre
16:10 KO YF 3. Devre
18:30 KO YF 4. Devre 
11:00 Swiss A, B ve Klasman 1. Maç
14:10 Swiss A, B ve Klasman 2. Maç
16:10 Swiss A, B ve Klasman 3. Maç
18:00 Swiss A, B ve Klasman 4. Maç
10:30 KO Final & 3.lük 1. Devre
13:45 KO Final & 3.lük 2. Devre
16:10 KO Final
11.05.2017 Per 10:30 KO Final & 3.lük 1. Devre
13:45 KO Final & 3.lük 2. Devre
16:10 KO Final & 3.lük 3. Devre
18:30 KO Final & 3.lük 4. Devre 
11:00 Danish Final 1. Maç
14:10 Danish Final 2. Maç
16:10 Danish Final 3. Maç
18:00 Danish Final 4. Maç
  12:00 BAM 1. Seans
16:00 BAM 2. Seans
12.05.2017 Cum   12:00 Eleme
13.05.2017 Cmt 12:00 Yarı Final
14.05.2017 Paz 10:30 Final
K-O Maçları Her devre 15 board üzerinden oynanacaktır
Swiss  Her maç 12 board üzerinden oynanacaktır
K-O maçlarında elenen takımlar bir sonraki gün Swiss'e devam edeceklerdir.
Kadın Şampiyonası İlk gün sonunda Swiss A ve Swiss B olarak iki gruba ayrılacak ve her gün sonunda belli sayıda takım A grubun B'ye düşerken , belli sayıda takım Aya çıkacaktır.